چاپ        ارسال به دوست

تجلیل از کارکنان مرد شاغل در مرکز آموزش عالی فیروزاباد

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش عالی فیروزآباد، دکتر سیروس جهان پناه رییس مرکز ،  به مناسبت میلاد با سعادت و سراسر نور مولی الموحدین، امام علی (ع)، بزرگترین منادی عدالت در تاریخ بشری و گرامیداشت روز مرد و مقام پدر، با حضور در واحد های مختلف از کارکنان مرد شاغل در مرکز آموزش عالی فیروزآباد  با اهدای هدیه  به رسم یادبود تجلیل کرد.

رئیس دانشگاه دولتی فیروزآباد فارس، ضمن تبریک به مناسبت میلاد پرخیر و برکت امیرالمؤمنین حضرت علی (ع)  از سعه صدر همکاران در پاسخگویی به مشکلات دانشجویان قدردانی کرد.

دکتر سیروس جهان پناه   ضمن اشاره به نقش اساسی و جایگاه پدر در خانواده افزود: ولادت حضرت امام علی (ع) به عنوان روز پدر نامگذاری شده و باید منش و شخصیت حضرت علی(ع) الگوی همه مردان باشد.

وی در ادامه حضرت علی (ع) را الگویی برای همه بشریت و همه تاریخ دانست و عنوان داشت: منش، رفتار، کردار و سخنان حضرت علی (ع) بسیار بی نظیر و حاوی اطلاعات سودمند برای سعادت جوامع بشری است و هر ملت یا  دولتی از آن تبعیت کند، بدون شک به شکوه و جلال خواهد رسید.

 

روابط عمومی مرکز آموزش عالی فیروزآباد


١٠:٠٤ - سه شنبه ١٨ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ٢٧٠    /    تعداد نمایش : ٢١٦آدرس: استان فارس، فيروزآباد، بلوار دانشگاه آزاد اسلامی
کد پستی: 13115-74719
تلفن: 38734834 071

پست الکترونیکی: info@fabad-ihe.ac.ir

لینک های مفید

وزارت علوم؛تحقیقات و فناوری
صندوق رفاه دانشجویان
سازمان اسناد و کتابخانه ملی
مرکز مطالعات و همکاری های علمی بین المللی

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به مرکز آموزش عالی فیروزآباد می باشد