اطلاعیه های دانشجویی


بسمه تعالی


 

اطلاعیه متقاضیان اسکان خوابگاه دانشجویان غیر بومی مرکز آموزش عالی فیروزآباد نیمسال اول 1401-1402

 

حسب مصوبات هیات رئیسه  دانشگاه به اطلاع کلیه دانشجویان مرکز آموزش عالی فیروزآباد میرساند با توجه به شروع ترم جدید در هفته آخر شهريورماه و محدودیت های فعلی مرکز با در نظر گرفتن سنوات مجاز تحصیلی و همچنین تعهدات مرکز طبق دفترچه ثبت نام، موارد زیر را مورد عنایت قرار گیرد:

·      خوابگاه دانشجویان دختر خوابگاه به ورودی های  ۹۸ ، ۹۹، ۱۴۰۰ ،  ۱۴۰۱  دانشجویان دختر اختصاص می یابد. به دانشجویان ورودی بالاتر به دلیل نداشتن سنوات تحصیلی در صورت وجود ظرفیت اضافی  خوابگاه تعلق میگرد، لذا دانشجویان ورودی ۱۳۹۷ و ماقبل به دلیل نداشتن سنوات مجاز تحصیلی درصدد تهیه محل اسکان باشند.

·      خوابگاه دانشجویان پسر  خوابگاه به ورودی های ۹۹ ، ۱۴۰۰ ،  ۱۴۰۱ دانشجویان پسر اختصاص می یابد. به دانشجویان ورودی بالاتر در صورت وجود ظرفیت خوابگاه تعلق میگرد، لذا دانشجویان ورودی ۹۸ و ماقبل در صدد تهیه محل اسکان باشند.

 

·       دانشجویان متقاضی خوابگاه فرم مربوطه زیر که در سایت دانشگاه نیز بارگذاری شده را تکمیل نمایند و از طریق واتساپ به شماره 09386816425 (آقای محمدی) ارسال نمایند. در صورتی که هرگونه سؤال  به شماره فوق پیام ارسال نمایید.

·       از کلیه دانشجویان متقاضی خوابگاه مبلغ 700 هزار تومان ودیعه جهت تضمین سلامت خوابگاه زمان تحویل دریافت می شود و در زمان فارغ التحصیلی در صورت نبود خسارت عودت داده می شود.

·       با توجه به محدودیت خوابگاهی در صورت عدم درخواست خوابگاه تا تاریخ 12/ 6/ 1401 به هیچ عنوان امکان واگذاری خوابگاه نخواهد بود.


آدرس: استان فارس، فيروزآباد، بلوار دانشگاه آزاد اسلامی
کد پستی: 13115-74719
تلفن: 38734834 071

پست الکترونیکی: info@fabad-ihe.ac.ir

لینک های مفید

وزارت علوم؛تحقیقات و فناوری
صندوق رفاه دانشجویان
سازمان اسناد و کتابخانه ملی
مرکز مطالعات و همکاری های علمی بین المللی

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به مرکز آموزش عالی فیروزآباد می باشد