دوشنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٨
صفحه اصليآموزشی و پژوهشیدانشجویی و فرهنگیخدمات فناوری اطلاعاتدرباره مرکزآرشیو خبر

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مرکز آموزش عالی فیروزآباد و دانشگاه دولتی آمایش سرزمین مسکو
در دیدار هیأت مرکز آموزش عالی فیروزآباد، با مسئولان دانشگاه دولتی آمایش سرزمین مسکو تفاهم‌نامه همکاری میان این دو دانشگاه منعقد شد.
 ١٢:٤٥ - 1398/04/16 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

پیام تبریک رئیس مرکز به مناسبت فرا رسیدن سال نو
دكتر مردانی فرد رئيس مرکز آموزش عالی فیروزآباد در پيامي فرا رسيدن عيد نوروز را به جامعه دانشگاهيان تبريك گفت. متن پيام به شرح ذيل مي باشد.
 ٠١:٣٠ - 1398/01/01 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری 97 (ویرایش شده)
مرکز آموزش عالی فیروزآباد ضمن تبریک به پذیرفته شدگان آزمون سراسری در این مرکز به اطلاع می رساند ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری 97 در دو مرحله «ثبت نام الکترونیکی» و «مراجعه حضوری و تحویل مدارک» صورت می گیرد.
 ١٤:٥٩ - 1397/06/21 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 1397مرکز آموزش عالی فیروزآباد
مرکز آموزش عالی فیروزآباد ضمن تبریک به پذیرفته شدگان آزمون سراسری در این مرکز به اطلاع می رساند ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 97در دو مرحله «ثبت نام الکترونیکی» و «مراجعه حضوری و تحویل مدارک» صورت می گیرد. تمامی اطلاعات و اقدامات مورد نیاز دانشجویان از جمله واگذاری خوابگاه، رزرو غذا، مشاهده لیست انتخاب واحد و برنامه کلاسی و ... در حین و یا پس از ثبت‌نام اینترنتی و از طریق اتوماسیون آموزشی صورت می پذیرد. مرحله تحویل مدارک همزمان با شروع کلاسها و با مراجعه به آموزش مرکز صورت می گیرد.
 ١٢:٣٦ - 1397/06/19 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

حضور دکتر مردانی فرد در جمع بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته دولت
رئیس مرکز آموزش عالی فیروزآباد با اشاره به اهمیت اطلاع‌رسانی رسانه‌ها در برپایی نمایشگاه کتاب گفت: نمایشگاه کتاب باعث می‌شود کتاب برای مدتی یکی از مسائل اصلی ما باشد بنابراین نیاز است به اطلاع رسانی به نحو احسن اهمیت فراوانی داده شود.
 ١٤:٣٢ - 1397/06/03 - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 صفحه بعدی >>

اتوماسیون آموزشی و دانشجوییدسترسی به اینترنتواحد فناوری اطلاعاتتماس با ما

All rights reserved, Firouzabad Institute of Higher Education,@2016                       تمام حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به مرکز آموزش عالی فیروزآباد می باشد@1395